WWW stránky

Pokud se nespokojíte s obvyklými položkami, ale chcete zkusit pořádný funkční prodejní nástroj, ozvěte se nám - my zařídíme zbytek.

 

Web je pro nás startem do další spolupráce. Jsme si jistí, že dokonalé webové stránky využívají možnosti internetu jen z malé části, a proto se orientujeme na další komunikační a přenosové možnosti, které Internet nabízí.

 

Převážnou část našich zákazníků tvoří strojírenské a obchodní firmy. Zaměřujeme se na zákazníky, kteří chtějí aktivně pracovat s neomezenými možnostmi internetu a věří v jeho potenciál. Pokud běžné www stránky s běžnými položkami považujete za promarněnou možnost a chtěte něco víc, jste tu správně.

Tvorba webových stránek je naší doménou. Jednáme systematicky a jednotlivé kroky pečlivě promýšlíme.

Můžete od nás očekávat neotřelé nápady a návrhy, pomoc se stanovením cílů a vytvoření takového řešení, které stanoveného cíle měřitelným způsobem dosáhne.

 

Očekávejte od nás full-servis:

  • získávání nových poptávek, kontaktů nebo objednávek
  • grafický design webu kompletní programování,
  • moderní editační systém (CMS)
  • otextování přijatelné pro vyhledávače,
  • optimalizaci pro mobilní vyhledávaní (tzv. responzivní web),
  • poradenství
  • SEO optimalizaci
  • následný servis a podporu
  • kontinuální zlepšování.

 

 

 

 

 


Jak dál:

Kontaktujte: Dominik Debef DiS. dominik@webrex.cz 732 828 282

 

 

FULL SERVIS ve prospěch zákazníků

WWW slaví kulatiny!

Pokud rádi slavíte, tak máte další příležitost! WorldWideWeb, zkráceně www, totiž v březnu 2019 slaví 30 let od svého prvního zveřejnění. 12.3.1989 byl představen první návrh www jako systém pro výměnu informací mezi vědci v institutu CERN. Půl roku na to vědečtí pracovníci Berners-Lee s kolegou Robertem Cailliauem představili formální návrh na hypertextový projekt WorldWideWeb. První webová stránka a server info.cern.ch na sebe již nedali dlouho čekat. Současně byl také představen základní koncept systému: jazyk HTML, protokol HTTP a adresní systém URL.

Díky této významné události pro vás dnes můžeme vytvářet vaše weby, e-shopy a intranety. Webrex tým připíjí na zdraví!

Novinka15|03|19

Internetová reklama na vzestupu

Oproti roku 2017 vzrostlo v loňském roce využití internetové reklamy o 23%. Nejvíce se využívala display reklama a reklama ve vyhledávání. V tomto roce se očekává další nárůst internetových reklam o 14%, čímž se reklama v internetu dostane na druhé místo, hned za reklamu televizní. Internetové prostředí nabízí široké možnosti, jak se zviditelnit, ovšem jen některé jsou skutečně funkční. Je potřeba znát nástroje pro internetovou reklamu a umět je použít. Svěřte správu reklam nám a buďte skutečně vidět. Víme jak na to!

Novinka07|03|19

Nahlédněte naší práci pod pokličku

Jsme na trhu již 18 let. Tento fakt hovoří sám za sebe - máme bohaté zkušenostmi s projekty různých formátů. Od mikrowebů až po velké e-shopy s napojením na sofistikované intra , které sami vyvíjíme. Podívejte se pod pokličku našim projektům ->>>> https://www.werishop.cz/


Novinka01|03|19

Trendy webdesignu 2019

Rok 2019 zajel do nových kolejí a přináší svěží vítr i do webdesignu. Co se na webech letos nosí? Řekněme to jednoduše: Svižná načítací rychlost, chatovací okénka, hamburger menu a minimalismus. Z grafického pohledu na design bychom mohli ještě vypíchnout geometrické tvary, oblouky a kruhy, video na pozadí, nebo například vzestup animací CSS3.
Nosí váš web starý kabát, který by chtělo zmodernizovat, nebo chcete nový web? Neváhejte se na nás obrátit. Vyrobíme vám web, či e-shop, který se bude dobře spravovat, ale bude se na něj i dobře dívat. Těšíme se na vaše zadání.

Novinka21|02|19

Novinka pro lyžaře a cyklisty

Lyžujete rádi? Zimní sezóna ještě nezkončila a pokud se na jarní prázdniny s dětmi chystáte vyrazit do hor, můžete si trasy naplánovat. Jak? Mapy.cz nově nabízejí turistické mapy ve formě plastického 3D modelu. A to i s vyznačenými sjezdovkami. Uživatelům se u 3D mapy zobrazí sklon svahu, a u sjezdovek i jejich obtížnost. Ovládání je velmi intuitivní, jednoduše se 2D i nové 3D mapy přepínají mezi sebou prostřednictvím označených ikon v levé horní části obrazovky.
3D mapy jistě ocení i cyklisté a výletníci, kteří si tak budou moci naplánovat obtížnost trasy.
Objevte nové 3D mapy.cz

Novinka15|02|19

A naše mikroweby znáte?

Mikroweby, neboli landing pages, jsou důležitou součástí každé marketingové koncepce. Jejich úkolem je propagovat pouze určitou mikro-část portfolia firmy - službu nebo produkt. Skrze mikroweby WebRex prezentuje své hlavní služby - e-shopy a programování na míru. Pokud chcete o této službě vědět víc, můžete si pročíst rubriku "Mikroweby", nebo můžete naše mikroweby navštívit  - Werishop a programovaninamiru.cz

Pokud vás tato možnost prezentace zaujala a chcete jí využít, neváhejte se na nás obrátit.

Novinka07|02|19

Google + dává sbohem

Používáte Google+? Pomalu se s ním začněte loučit, protože nás již v dubnu tohoto roku opustí. Důvodem je příliš častý únik informací, jako jsou e-mailové adresy, nebo detaily o věku a pohlaví uživatelů. Google+ měl původně konkurovat Facebooku, tato vize však nebyla naplněna nejen bezpečnostními nedostatky, ale i minimálním počtem uživatelů, kteří tuto Google sociální síť používají. Plán zrušení služby je podrobně popsán na https://support.google.com/plus/answer/9195133

Novinka01|02|19

Pozor na podvoná čísla

Český telekomunikační úřad (ČTÚ) varuje před telefonním číslem 904 09 099, ze kterého chodí podvodné sms okrádající příjemce o peníze. Číslo je registrované na služby Premium SMS na objednávku, které posledním trojčíslím dává najevo, kolik vás bude stát zpráva přijatá z tohoto čísla, v tomto případě 99 Kč. Premium SMS na objednávku jsou speciální kategorie podvodných sms, za které se peníze strhnou v okamžiku jejich přijetí na mobil. Tyto zprávy je ale potřeba si předem objednat. Proto dávejte pozor, komu dáváte souhlas se zasíláním sms.

Novinka22|01|19

Trendy sociálních sítí v roce 2019

Nové trendy se objevují v módě i na internetu. Jaké trendy se objeví v tomto roce na sociálních sítích? Zvýšení atraktivity reklam díky použití herních principů v neherním prostředí již známe a jejich použití se bude rozrůstat. Jsou to gify, ankety, Emoji Sliders, Question Stickers atd . Textový obsah ustoupí vizuálním příspěvkům, v kurzu jsou hlavně videa a to převážně ve vertikální kompozici. Posílí tedy sociální sítě se zaměřením na vizuální obsah, jako je například Instagram. Na Facebooku posílí skupiny, které budou funkčním marketingovým nástrojem více než kdy před tím.

Novinka17|01|19

Na scénu přichází 5G

Přibližně desetinásobné zvýšení přenosové rychlosti a zkrácení doby odezvy umožňující provoz nejmodernějších komunikačních technologií. To vše bude umožňovat 5G telekomunikační standard nové mobilní sítě. Na začátku roku 2019 dochází ke spuštění v Americe a Asii. U nás můžeme 5G očekávat sice až v roce 2020, ale na trhu již pomalu budete moci nakoupit zařízení umožňující 5G připojení.

Novinka09|01|19

PF 2019

Přejeme Vám i letos krásné prožití svátků vánočních, v klidu a pohodě. Rovněž věříme, že do Nového roku vstoupíte úspěšně, pravou nohou. Buďte s námi vidět i v roce 2019.

Váš Tým WebRex

 

Novinka20|12|18

Doména s koncovkou .cz bude od nového roku zdražovat

Sedm letstabilní cena za doménu s koncovkou .cz od nového roku zdraží o 30 Kč. CZ.NIC tuto informaci oznámilo na svých webových stránkách. Změna bude mít dopad na ceny pro koncové uživatele. Výkonný ředitel sdružení CZ.NIC, Ondřej Filip uvedl, že „je nutné, především s ohledem na růst všech vstupů, především mezd, v oblasti IT, zvýšit poplatek za doménu .CZ. Rád bych upozornil i na to, že investice do zabezpečení našich systémů, zejména systému DNS, si v posledních letech vyžádaly desítky milionů korun. A chtěl bych dodat, že v budoucnosti hodláme se zvyšováním zabezpečení pokračovat.“

Novinka17|12|18

Internetové bankovnictví opět v ohrožení!

Podvodné e-maily se zavirovanou přílohou se opět šíří internetem. Díky faktuře s názvem VydanaFaktura.zip, obsahující soubor VydanaFaktura2010091pdf.jse, mohou útočníci změnit údaje platebního příkazu a zcizit peněžní částky z účtu uživatele až ve výši 200 tisíc korun. Věnujte zvýšenou pozornost neznámým e-mailovým přílohám, kontrolujte detaily platby v SMS před potvrzením platby a používejte pravidelně aktualizovaný bezpečnostní software. Nenaleťte odvodníkům a užijte si krásné vánoční svátky.

Novinka12|12|18

Čeká nás nový prohlížeč od Microsoftu?

Microsof v průběhu dvou let ukončí vývoj prohlížeče Edge a internet Explorer. Vyvojáři z Microsoft pracují na novém prohlížeči, který v sobě bude mít zabudované zobrazovací jádro Chromium z dílny Google. Důvodem je fakt, že Microsoft nedokázal správně odladit chyby ve vlastním jádru a při zobrazování webových stránek docházelo k chybám. Zda Edge zcela zmizí a bude nahrazen novým prohlížečem, nebo projde pouze upgradem, bychom se měli dozvědět v následujících týdnech.

Novinka07|12|18

Chrome slaví 10 let!

Internetový prohlížeč Google Chrome slaví 10. výročí. Nyní je z něj světově nejpoužívanější nástroj na brouzdání internetem. Tvůrci z týmu Google nedávali novému prohlížeči velké šance, úspěch byl tedy velkým překvapením. Čím si Chrome získal své uživatele? Jako první oddělil jednotlivé procesy, takže každá stránka měla svůj vlastní a tím se prohlížeč nezpomaloval. Už první verze Chromu umožňovala vzít kartu (tab) a přetáhnout ji mimo okno. Tuto a další vlastnosti přejali další prohlížeče. Revoluční byl i vzhled prostředí, řídící se heslem "méně Chromu, více obsahu". Některé funkce, jako bylo automatické přihlašování profilu Gmail, se setkaly s kritikou veřejnosti. I tak se ale Chrome zapsal do povědomí jako prohlížeč držící se čtyř základních pravidel: rychlost, jednoduchost, bezpečnost a stabilita. A proto jej máme rádi.

Novinka27|11|18

Bc. Michal Suchý

Do našeho týmu v Jihlavě jsme přijali nového kolegu. 

Náš tým posílil Bc. Michal Suchý. 775 932 737 michal@webrex.cz

Novinka01|11|18

Bc. Anna Mothejlová

Do našeho týmu v Jihlavě jsme přijali novou kolegyni. 

Náš tým posílila Bc. Anna Mothejlová. 775 932 739, anna@webrex.cz

Novinka03|10|18

Werishop

Představujeme Werishop. Nový komplexní nástroj pro internetové obchodování je zaměřený především na zvládnutí procesu, zrychlení úkonů a zvýšení efektivity správy objednávek. Přečtěte si více zde: www.werishop.cz 

Novinka01|08|18

PF 2018

Vážení zákazníci,

dovolte, abychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2017.

Do nového roku přejeme pevné zdraví, spokojenost a mnoho úspěchů, jak v pracovním, tak osobním životě.

WebRex Team

 

Novinka21|12|17

Mozilla má novou službu pro odesílání souborů

Mozilla se zaměřila na ty, kteří zasílají větší soubory obsahující citlivá data. Nabídla novou službu pro soukromé a šifrované sdílení souborů. Platnost každého odkazu je pouze 24 hodin, poté jsou soubory smazány a Vy se nemusíte bát, že zůstanou na internetu navěky. Služba se jmenuje Send a vyzkoušet si ji můžete ZDE

Novinka01|08|17

Regulace billboardů u dálnic a silnic I. třídy

Na základě novely o pozemních komunikacích zmizí billboardy z okolí dálnic a silnic první třídy. Změna se dotkne zhruba tří tisíc nosičů. Důvodem je zvýšení bezpečnosti na frekventovaných komunikacích. Billboardy budou postupně likvidovány od 1. září tohoto roku.

Novinka27|07|17

Plánky ZOO v Mapy.cz

Chystáte se do ZOO v Praze, Brně nebo v Jihlavě? Svou cestu si teď můžete detailně naplánovat. Mapy.cz postupně pouští do světa plánky ZOO. Klikněte na jednotlivé pavilony a zobrazí se Vám o nich podrobné informace a pokud přepnete mapy do typu Panaroma, můžete si projít ZOO online: Brno, Hluboká, Jihlava, Liberec, Plzeň, Praha, Tábor, Ústí nad Labem

Novinka13|07|17

Firemní dovolená

Vážení zákazníci,

v pátek 7.7.2017 ve WebRexu odpočíváme a máme celofiremní dovolenou.

Přejeme Vám krásný začátek léta.

WebRex team :-)

Novinka26|06|17

Google přestane číst Vaše emaily

Google na svém blogu oznámil, že už nebude analyzovat obsah emailů ve službě Gmail za účelem lepšího cílení reklamy. Přesný důvod firma nesdělila. Prestože emaily skenuje pouze robot, někteří uživatelé tuto praktiku kritizovali. Reklamy však z Gmailu nezmizí, informace k personalizaci bude firma získávat z vyhledávání nebo YouTube.

Novinka24|06|17

Pozor na falešnou soutěž o iPhony 7

Při brouzdání na internetu můžete narazit na soutěž o iPhone 7, která vypadá jakoby ji pořádal Seznam.cz. Na stránce figuruje logo Seznam.cz i pes Seznam, což působí poměrně věrohodně. Falešná soutěž funguje tak, že odpovězením na čtyři otázky a vyplněním telefonního čísla potvrdíte účast v "soutěži". O této chvíle Vám budou doručovány prémiové zprávy za cenu 99 Kč. Takových zpráv Vám může denně přijít i několik.

Novinka08|06|17

Masivní útok ransomwaru WannaCry

Minulý pátek po celém světě útočil ransomware WannaCry - postihl nejméně 74 zemí světa. Nejvíce zasaženými zěměmi jsou Rusko, Ukrajina a Indie, ale i postihl britské nemocnice a španělské společnosti. Česká republika nebyla naštěstí zasažena.

Novinka15|05|17

Nový vzhled Windows 10

Microsoft na podzim provede velkou aktualizaci Fall Creators Update, která přinese i úpravu designu Windows 10. Vývojáři nový vzhled nazývají Flunet Design System. Novinky ale bude Microsoft dávkovat postupně, můžeme se těšit na nové barvy, ikony a častější animace. 

A jak Microsoft nový design představil?

Novinka11|05|17

Fotky na Instagram nahrajete už i z počítače

Sdílet obsah na sociální síť Instagram bylo donedávna možné pouze přes mobilní aplikaci. Ale Instagram nyní zpřístupnil nahrávání fotek na mobilní verzi webu. Chce tak umožnit používat sociální síť bez potřeby instalace aplikace.

Ale jak tedy nahrát fotky na Instagram přes počítač? Nejprve si stáhněnte doplněk do prohlížeče, který změní indentifikaci prohlížeče (například tyto - pro Chrome, pro Firefox), poté si otevřete stránku Instagram.com, pomocí doplňku přepněte do mobilní verze webu, přihlašte se a nahrávejte fotky přímo z počítače.

Novinka09|05|17

Nákupy přes telefony narůstají

Neustále se zvyšuje podíl transakcí elektronického obchodování prostřednictvím mobilních telefonů. Nákupní návyky spotřebitelů se rapidně mění - transakce přes chytré telefony se zvyšují a například používání tabletů je na ústupu.

Podle průzkumu společnosti Crieto spotřebitelé používají při nákupu více zařízení. V zemích střední a východní Evropy třetina veškerých cross-device nákupů začíná na telefonu a pokračuje na počítači. Proto na významu narůstá synchronizace mezi počítačem a mobilním zařízením. 

Novinka08|05|17

Přesnější navigace v Google Maps

Google nedávno pustil do oběhu novou aktualizaci, díky které bude navigace v Google Maps mnohem uživatelsky příjemnější. Díky Street View totiž názorně uvidíte, kudy se máte vydat. Už tedy nemusíte tápat, jestli máte zabočit teď nebo se vydat až další odbočkou, stačí si zobrazit fotku vedle ukazatele a budete hned vědět, kudy přesně jet.

Novinka02|05|17

Gmail přestane fungovat ve Windows XP a Vista

Pokud máte ve svých počítačích nainstalované starší verze internetového prohlížeče Chrome, je možné, že v druhé polovině roku nespustíte službu Gmail. Z bezpečnostních důvodů Google zavede opatření, že Gmail bude fungovat pouze ve verzích Chromu 54 a vyšších. Novější verze prohlížeče ale již nyní nelze na starší operační systémy instalovat. Ke konci roku nepůjde tedy Gmail ve Windows XP a Vista spustit vůbec. 

Novinka03|02|17

Pozor na další phishingové útoky

V novém roce se zvedla obrovská vlna phishingových útoků. Varuje před nimi Česká spořitelna, ČSOB, Alza, Česká pošta, nebo dokonce i Google. Scénář je vždy stejný. Útočníci Vám pošlou emaily či SMS s odkazem a nabádají, abyste na něj klikli. Po kliknutí se zobrazí přístup do internetového bankovnictví, které často vypadá přesně jako originální. V případě SMS odkaz směřuje na stažení aplikace. Nikdy nezadávejte své osobní údaje do internetového bankovnictví z pochybného emailu či nestahujte nedůvěryhodnou aplikaci. 
Útočníci infikují Vaše zařízení virem a zcizí z bankovního účtu peníze.

Novinka31|01|17

Pořádejte soutěže na FB bez přísných pravidel

Soutěže na Facebooku dovedou přivést nové fanoušky a budovat dlouhodobé zákazníky, ale do minulého roku loterijní zákon značně pořádání facebookových soutěží ztěžoval. Od tohoto roku vešla v platnost důležitá změna, marketingové soutěže již neupravuje Zákon o loteriích, ale Zákon o ochraně spotřebitele.Tak hurá do toho!

Novinka05|01|17

PF 2017

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2016. Přejeme mnoho krásných chvil v příjemné atmosféře Vánoc a spoustu úspěchů, pozitivních zpráv a dobrých výsledků v roce 2017.

WebRex Team
 

Novinka22|12|16

Staňte se součástí WebRexTeamu!

Do naší nevelké, ale zato prosperující společnosti hledáme kolegu na pozici OBCHODNÍK

Pokud jste komunikativní, nebojíte se navazovat nová obchodní partnerství, vlastníte řidičské oprávnění sk. B a IT a marketing Vám není úplně cizí, tak jste to právě VY, kdo by měl rozšířit náš tým!

Své CV zasílejte na: dominik@webrex.cz a my se Vám ozveme. Fakt. :-)

Novinka15|12|16

Je nám 15!

Rok 2016 byl pro nás plný nových zážitků, zkušeností, ale i zvratů a změn. Ostatně jako každý jiný rok. Ale přece jenom byl v něčem výjimečný. Oslavili jsme 15 let na trhu. Tímto děkujeme všem našim zákazníkům - těm, kteří jsou s námi od samého začátku i těm, se kterými začínáme teprve spolupracovat. 15 let - jen díky Vám! 

Novinka01|12|16

Mapy.cz mají funkci stopař

Mobilní aplikace Mapy.cz má novou funkci - Stopař. Byla naprogramována především pro turisty a cyklisty, kteří si chtějí zaznamenat trasu, kterou prošli či projeli. Stopař zaznamená vzdálenost, rychlost a nastoupané metry. Trasu lze pak uložit do Baťůžku. Stopař nechce nahradit fitness aplikace, ale chce se stát chytrím pomocníkem pro zmapování absolvované cesty.

Novinka01|11|16

Facebook představil Workplace pro firmy

Facebook uvedl na trh novou platformu Workplace, v překladu pracoviště. Platforma umožní firmám vytvořit si vnitřní internetovou sociální síť - zajistí tedy komunikaci mezi kolegy. Služba je placená, cena se pohybuje od jednoho do tří dolarů na uživatele za měsíc.

Novinka26|10|16

Má Vaše firma svou stránku na Facebooku?

Na Facebooku už je neuvěřitelných 60 milionů firem, které mají vlastní firmení facebookovou stránku. Facebookové stránky slouží jako prezentace firmy a jako komunikační nástroj se zákazníky. V případě, že ještě firemní stránku nemáte, kontaktujte nás... Rádi Vám poradíme, jak na to. :-)

Novinka14|10|16

Google slaví 18

Google určil, že 27. září bude slavit narozeniny, i když nikdo neví, proč si vybral zrovna tento den. Projekt začal fungovat již v lednu 1996, doména google.com byla zaregistrována 15. září 1997 a firmou se Google stal 4. září 1998.

Novinka27|09|16

Konec bezplatného upgradu Windows 10

Společnost Microsoft oznámila konec bezplatného upgradu na Windows 10. Zdarma si můžete Windows 10 stáhnout do 29. července 2016, poté bude licence zpoplatněna. Microsoft předběžně stanovil cenu Windows 10 Home na 119 dolarů, což je v přepočtu zhruba 3000 korun. Verze Pro bude pravděpodobně dražší.

Novinka08|07|16

Na prázdniny s Mapy.cz

Mapy.cz se v červnu rozrostly o další užitečné funkce, které přijdou vhod především o prázdninách. Nyní si na nich můžete prohlédnout letecké snímky celého světa v rozlišení až 30 centimetrů na pixel. Nově jsou součástí plánovače pro vodáky kreslené plánky jezů. Jak na webu tak i v mobilní aplikaci si můžete u většiny čerpacích stanic v ČR a SR zjisti aktuální ceny benzínu. A motoristé také ocení přehled parkovacích zón v 18 městech ČR. A poslední novinkou je nová verze offline aplikace pro Android.

Novinka29|06|16

Podvody na Facebooku

Na Facebooku je mnoho podvodníků, kteří získávají účty a následně se vydávají za přátele a žádají o drobné půjčky. Nyní ale nebezpečí hrozí i v notifikacích. Falešné upozornění obsahuje odkaz, který vede ke stažení nebezpečného souboru. Tj. objeví se Vám vyskakovací okýnko, které dává možnost stáhnout soubor – ANO / NE. V případě, že byste zvolili ANO – na pozadí dojde ke stažení dalších souborů, které zašifrují soubory na disku a stanou se nepřístupnými. Odemknutí je poté možné pouze po zaplacení výkupného.

Novinka07|06|16

Živé vysílání na Facebooku

V současné době má největší sociální síť Facebook 4,5 milionu českých účtů a můžeme tak doslova říci, že v ČR má Facebook každý druhý. Mnoho uživatelů využívá sociální síť pouze ke komunikaci. Tomu se ale Facebook snaží zamezit s novými funkcemi, kterými vybízí uživatele k vyšší aktivitě. Poslední novinkou je služba Live. Funguje na principu live streamu neboli živého vysílání. Na interaktivní mapě si můžete pustit, co lidé z různých koutů světa právě vysílají. A i vy sami můžete živě streamovat záběry z vašeho mobilu či tabletu. Živé vysílání není ale žádnou novinkou, funkci již nabízí Twitter, YouTube nebo herní Twitch.

Novinka19|05|16

Phishingové útoky

ČNB na svém webu upozornila na phishingové útoky - jménem ČNB útočníci rozesílají emaily, které mají za úkol získat citlivé informace nebo poplatky za převod penžních prostředků. Mějte na paměti, že ČNB nemá důvod získávat osobní údaje přes emaily. V případě, že byste na takové emaily odpověděli může se stát, že Vám mohou být z bankovního účtu zcizeny finanční postředky.

Novinka13|10|16

WebRex s.r.o.
Benešova 28
586 01 Jihlava
web@webrex.cz